HAKKIMIZDA

hakkimizda

Marmotek Madencilik A.Ş 1986 yılından itibaren Ankara merkezli olarak faaliyet göstermektedir.

Marmotek Madencilik A.Ş olarak;

• 2015 yılından itibaren Denizli-Beyağaç’ ta krom madeni

• 2017 yılından itibaren Çanakkale- Çataltepe ‘de kurşun-çinko madeni üretimi yapılmaktadır.

Amacımız, günümüz teknolojisinin sağladığı avantajlar ile mühendislik bilimini birleştirerek, doğada sınırlı bulunan madenlerimizi yer altından çıkarıp ekonomiye ve insanlığın kullanımına kazandırmaktır. Bu yüzden tespit ettiğimiz maden rezervlerini etkin ve verimli bir şekilde, heba etmeden yeryüzüne çıkartmak ve doğru şekilde dünya pazarına sunmak için çevreye duyarlı üretim prosesleri uygulamakta, ülkemizin menfaatlerini gözeten üretim ve pazarlama politikaları geliştirmekteyiz.

Çevreye, insanlığa ve çalışanlarımıza saygıya dayanan yönetim anlayışımızla; iş güvenliği, şirket içi eğitim ve kalite standartları değerlerini ön plana koyarak, tutarlı, dürüst ve güvenilir bir şirket olmayı temel ilkemiz olarak kabul ediyoruz. Teknik kapasite ve bilgi birikimimizi, tecrübemizi genç nesillere aktarmak ve ilk gün ki heyecanımızı koruyarak gelecek nesillere yol göstermek amacıyla durmadan çalışıyoruz.

Üst düzey rekabetin olduğu bir sektörde, üretim ve ar-ge çalışmalarının yanı sıra, gelişmek ve büyümek için ülkemize sürekli yatırım yapmanın, iş alanlarımızı genişletmenin önemine inanıyor, orta ve uzun vadeli yatırım planlarımızı hayata geçiriyoruz. Ülkemiz coğrafyasında bulunan metalik madenlere ait yeni rezervler tespit ederek ve bunları doğru şekilde en üst verimle işleterek ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlamaya devam etmek için azimle çalışıyoruz. İşte bu yüzden bizler; her gün büyüyen MARMOTEK AİLESİ olarak “BUGÜN DÜNDEN DAHA ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREK” düşüncesiyle yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.